Twój koszyk

Brak produktów

Odbiór osobisty!! Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Oprogramowanie dla firm Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 800,00 zł

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

  800,00 zł
  W magazynie
 • 360,00 zł

  Program WF-Mag dla Windows - wariant START przeznaczony jest dla najmniejszych firm handlowych i handlowo - usługowych. Najczęściej jego użytkownikami są firmy jednoosobowe lub małe firmy rodzinne, gdzie jest wykorzystywany, jako typowy program do fakturowania sprzedaży towarów handlowych, produktów oraz świadczonych przez firmę usług.

  360,00 zł
  W magazynie
 • 360,00 zł

  WF-KaPeR  jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości prowadzonej jako księga przychodów i rozchodów lub ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych.

  360,00 zł
  W magazynie
 • 850,00 zł

  WF-MAG Biznes, to program handlowo-magazynowy, wspierający prowadzenie ewidencji sprzedaży, zakupu oraz dokumentów magazynowych. Program w opisywanej wersji Biznes skierowany jest do bardziej wymagających firm handlowych oczekujących obsługi wszystkich dokumentów sprzedaży, zakupu i magazynowych w obrocie krajowym oraz obsługi wielu magazynów, jak również...

  850,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów